Haber

Otogarlarda bayram öncesi denetim

MANİSA (İGFA) –Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Terminaller Şube Müdürü Gökhan Kiriş, birime bağlı polis ekipleriyle birlikte Manisa Büyükşehir Belediyesi Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde inceleme yaptı.

İl genelindeki tüm terminallerde denetimler titizlikle gerçekleştirildi. Terminaller Şube Müdürü Gökhan Kiriş, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün terminal esnafına selamlarını ileterek bayramlarını kutladı.

Denetimler hakkında bilgi veren Ulaşım Daire Başkanı Hüseyin Üstün, “Yaklaşan Kurban Bayramı öncesi yaşanabilecek yoğunluk nedeniyle tüm ilçelerimizde otobüs terminallerinde şehirlerarası otobüs ve ticari taksilerde denetimler gerçekleştirdik. vatandaşlarımızın huzurlu ve inançlı bir yolculuk geçirmeleri için şehir. Trafik Polisi gruplarımız ve Zabıta personeli ile birlikte gerçekleştirilen kontrol ve denetimlerde uyulması gereken kurallar hakkında bilgi verildi. Ayrıca terminallerde bulunan işletmelerde son kullanma tarihi, yerli üretim logosu ve hijyen koşulları kontrollerini gerçekleştirdik. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizin Kurban Bayramını şimdiden tebrik ediyoruz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu