Haber

Tuğba Ekinci, daha önce ‘temizlenmiş kırmızı turşu’ dediği Cem Yılmaz ve Ebru Gündeş’i övmeye karar verdi

Skandal açıklamaları ve sosyal medya paylaşımlarıyla her zaman gündemde olan ve savunduğu her şeyin tersini yapan Tuğba Ekinci, daha önce kınadığı Cem Yılmaz’ın gösteri bilet fiyatlarını Ebru Gündeş’i eleştirerek övmeye karar verdi…

Hayatımıza ‘O Şimdi Asker’ şarkısıyla giren ve o günden bu yana skandal açıklamalarına aralıksız devam eden Tuğba Ekinci, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor ve yaptığı paylaşımlarla sık sık gündem oluyor.

Ünlü isimlere taş atmayı seven ve keskin dilli eleştirilerini sürekli sıralayan Tuğba Ekinci, daha önce de Cem Yılmaz hakkında çok konuşulan bir yorum yapmıştı, belki hatırlarsınız…

Kadınların Cem Yılmaz’ı izlemeye gitmesinin sebebini anlayamadığını söyleyen Ekinci, Cem Yılmaz’ı ‘ihmalkar kırmızı turşu’ olarak nitelendirdi.

Tuğba Ekinci nedense büyük bir U dönüşü yapmaya karar verdi. Cem Yılmaz’ın dikkat çekmesiyle aniden artan gösteri bilet fiyatlarına gelen tepkilerin ardından Cem Yılmaz’ı koruduğu bir paylaşım yaptı.

Üstelik sadece Cem Yılmaz’la ilgili değil, “Güzel kadınlar neden bunu izlemeye gidiyor?” Sözünden dönmedi ve Cem Yılmaz’ı överken Ebru Gündeş’i de eleştirmeye karar verdi.

“Ebru Gündeş’i dinlemek için kişi başı 20 bin ödeniyor, Cem Yılmaz neden kişi başı 4 bine tabi?” Tuğba Ekinci, Cem Yılmaz’ın Ebru Gündeş’in yarısı değerinde olduğunu söyledi. Hele ki Ebru Gündeş bile bu kadar maaş alıyorsa. Cem’e de verileceğini söyleyerek Ebru Gündeş’i sebepsiz yere konuya dahil etti.

Yorum sizin… ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu