Haber

Real Madrid Maçında Türkiye ve Suriye’de Depremde Hayatını Kaybedenlere Büyük Saygısızlık

La Liga’nın 22. haftasında Osasuna ile Real Madrid karşı karşıya geldi. Osasuna’nın stadı El Sadar’da oynanan karşılaşma öncesi Türkiye ve Suriye’de meydana gelen deprem felaketinde hayatını kaybedenler için bir dakikalık saygı duruşunda bulunuldu. Osasuna taraftarları sessizliği bozarak küfürler yağdırdı. Bu küfürler Real Madrid’in futbolcusu Vinicius Junior’a yönelik olsa da Teknik Direktör Carlo Ancelotti, “Sessizlik anında yaşananlar Türkiye ve Suriye’ye saygısızlıktı” dedi.

La Liga’nın 22. haftasında Osasuna ile Real Madrid karşı karşıya geldi.

Real Madrid maçı 2-0 kazanmayı başardı ancak saygı duruşundaki olaylar rekabeti engelledi.

Maç öncesi depremde hayatını kaybedenler için 1 dakikalık saygı duruşunda bulunan Osasuna taraftarları, saygı duruşunda bulunarak sessizliği küfürlerle bozdu. Vinicius Junior için saygı duruşu anında başlayan küfürler maç boyunca devam etti.

Real Madrid’in İtalyan teknik direktörü Carlo Ancelotti maçın sonunda düzenlediği basın toplantısında, “Sessizlik anında yapılanlar hem Vinicius’a hem de Türkiye ve Suriye’ye anında saygısızlıktır” dedi.

Vinicius Junior maçı 1 gol ve 1 asistle tamamladı. Real Madrid’in Brezilyalı futbolcusu neredeyse tüm deplasman maçlarında ağır hakaretlere maruz kalıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu